Відтепер і на супутнику

28 березня на черговому засіданні, Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення надала дозвіл телеканалу «Центральний» на супутникову ліцензію. Таке рішення члени Нацради одноголосно підтримали під час засідання у Києві. Незабаром наш телеканал «Центральний» транслюватиметься не тільки на Полтавщині, а й по всій Україні. Більше – у сюжеті нашого кореспондента з Києва.

Почалося засідання Національної ради з питань телебачення та радіомовлення близько одинадцятої. Члени Нацради у повному складі проголосували за затвердження порядку денного. Всього – 77 питань. Одразу виключили з порядку денного чотири питання: стосовно позапланових перевірок телеканалів «НБМ», «ПРЯМИЙ», «ZIK» та «СТУДІЯ 1+1».

Юрій Артеменко, голова Національної ради з питань телебачення та радіомовлення 

- Щодо питань. За ці чотири голосувати я не буду. Хочу підтримати Олега Черниша. Він сказав, що питання просто смішно читати. Питання 18 про 1+1 я вважаю недопрацьованим. Недодивилися та недодумали.

Після дискусій перейшли до інших питань. Зокрема, розглянули заяву ТОВ СТУДІЇ «МІСТО», м. Полтава, щодо видачі ліцензії на мовлення.

Всі члени Національної ради проголосували за видачу ліцензії. Відтепер «Центральний» – єдиний приватний полтавський регіональний телеканал, який скоро зможуть дивитися глядачі усієї України, а також Центральної та Східної Європи.

Олег Зонтов, ген.директор телеканалу «Центральний»

- Ми будемо підіймати сигнал на супутникову мережу, яка найбільш поширена у світі. Трансляція буде відбуватися як у Ізраїлі, Німеччині. Всіх наших телеглядачів я вітаю з цією новою перемогою телеканалу.

Стрічка новин