Кращі театральні колективи

Конкурс для таких учасників пройшов у Полтавському обласному центрі естетичного виховання учнівської молоді. Актори показували свою акторську майстерність та уміння володіти роллю на сцені. Участь взяли 7 театральних колективів.

- А що це?

- Як що, це ж шабля козацька і спис.

Так починається обласний театральний конкурс. На сцені – колектив «Енеїда». Учасники в ньому займаються акторською майстерністю близько 10 років. Вони представляють глядачам уривок з п'єси Котляревського. Одну з головних ролей грає Максим Незямов. 

Максим Незямов, учасник театрального колективу «Енеїда» (Шишацький р-н)

- Найскладніше – характер персонажу, скоріш за все, передати всю суть. І, скажімо так, нутрощі цього персонажу, що він собою представляє, і ставлення до інших персонажів.

Головну роль Енея у цій виставі грає Максим Кутовий. Хлопець планує своє майбутнє пов'язати з акторством.

Максим Кутовий, учасник театрального колективу «Енеїда» (Шишацький р-н)

- Можу сказати, що готували ми дуже довго і дуже старанно над цим працювали. Роль складна у деякій мірі, але її можна зіграти якнайкраще.

Наступними на сцену виходить театральний колектив «Золотий ключик» Пирятинського Центру дитячої та юнацької творчості. У їхньому виконанні музична вистава за казкою Шарля Перро «Червона Шапочка». Сценарій до неї написала дев'ятикласниця Альона Масляник.

Альона Масляник, учасниця театрального колективу «Золотий ключик» (м.Пирятин)

- Мене попросила моя керівник, щоб я підготувала сценарій, вона його роздивиться, перегляне, відредагує і поставимо. Я – найстарша з усіх.

А це ще один учасник колективу «Золотий ключик» Артем Харченко. Хлопець – один з найменших акторів конкурсу. Ділиться, сьогодні йому виступати страшно.

Артем Харченко, учасник театрального колективу «Золотий ключик» (м.Пирятин)

- Сьогодні я хвилююся, тому що, ну ми вже були, їздили в Решетилівку, у Лубни, а це велика сцена. Мені трішки страшно.

За словами членів журі, кожного року діти показують високі результати. Цього разу – не виняток. Обрати переможця, як завжди, важко.

Тетяна Степанова, член журі

- Я пам'ятаю, були дітки, вони, мабуть, і не вийшли у фінал, але ми їх запам'ятали тим, що їм так подобалося це все. Вони з таким задоволенням це робили, але вони, правда, не вийшли у фінал, хоча вони були б гарним взірцем: «ось, як треба насолоджуватися грою у виставі там».

Усього на сцену вийшло 7 театральних колективів з Лубенського, Полтавського, Шишацького, Глобинського та Пирятинського районів. 

Стрічка новин