"Полтава в блакитному": на Театральній площі проведуть акцію

"Полтава в блакитному": на Театральній площі проведуть акцію

Полтавці збираються пофарбувати дитячий майданчик на вулиці Лесі Українки. А також роздавати інформаційні листівки про аутизм, наліпки і блакитні повітряні кульки.

2 квітня весь світ відзначатиме день поширення інформації про проблему аутизму. З нагоди цього дня у обласному центрі збираються влаштувати акцію "Полтава в блакитному". Таким чином, волонтери хочуть підтримати дітей з аутизмом та їхніх батьків, а також привернути увагу полтавців на актуальність і значущість цієї проблеми.

У понеділок, 1 квітня, з 16-ї години полтавці збираються пофарбувати дитячий майданчик на вулиці Лесі Українки у блакитно-сині кольори.

2 квітня, з 14-ї до 16-ї години, на Театральній площі міста волонтери розказуватимуть полтавцям про аутизм, а також роздаватимуть інформаційні листівки, наліпки, блакитнi повітрянi кульки, стрічки та іншу cимволіку.

Захід організовують волонтерський загін "Єдність" від УМСА спільно з Управлінням у справаx cім’ї, молодi та спортy Полтавськогo міськвиконкомy та Патрульною поліцією Полтавської oбласті.

Стрічка новин