У Миргороді буде школа мистецтв

У Миргороді буде школа мистецтв

Реконструювати старе приміщення колишньої першої школи та створити там комфортні умови для здобуття позашкільної освіти юними миргородцями - у планах міської ради.

Втілити цей план у місті сподіваються з допомогою Надзвичайної кредитної програми для відновлення України. Проект "Реконструкція старої будівлі школи №1 під школу мистецтв по вулиці Гоголя 173/2" підготовлено на участь у цій державній програмі, яка фінансується відповідно до Фінансової угоди між Україною та Європейським інвестиційним банком. Про це йдеться на сайті Миргородської міської ради.

Відповідно до порядку і умов, що визначають механізм надання субвенції з держбюджету у рамках Надзвичайної кредитної програми для відновлення України, підготовлено пакет документів для реалізації освітньо-мистецької потреби миргородців. Діти, які прагнуть і хочуть розвиватися, отримають сучасний громадський простір та безбар'єрне середовище. Передбачається, що у відновлене приміщення "переїде" дитяча музична школа, деякі гуртки Центру естетичного виховання. Усім відомо, що згадані заклади позашкільної освіти  не вміщають всіх охочих дітей. А приміщення ЦЕВ – є аварійним. Тому участь у Надзвичайній кредитній програмі для відновлення України допоможе місту відновити історичну будівлю, яка вже протягом багатьох років залишається в "законсервованому" стані та псує зовнішній вигляд міста-курорту. Оскільки будівля знаходиться в комплексній охоронній зоні історичного району "Ведмедівка" і є пам'яткою архітектури місцевого значення, то підготовленим проектом враховано збереження її основних архітектурних елементів.

На 44 сесії Миргородської міської ради, що відбудеться 4 квітня розглянуть рішення "Про надання згоди на участь у Надзвичайній кредитній програмі для відновлення України". Нагадаємо, що до цієї державної програми вже подано проект від Миргорода "Реконструкція Центру естетичного виховання".

Стрічка новин