У Кременчуці на сміттєзвалищі планують побудувати сортувальну лінію

У Кременчуці на сміттєзвалищі планують побудувати сортувальну лінію

Новітня система сортування сміття буде на Девівському сміттєзвалищі

На Девівському сміттєзвалищі планують побудувати сортувальну лінію. Про це повідомляє прес-служба виконкому Кременчуцької міської ради.

Нинішню систему міського сортування сміття відходів у Кременчуці вивчатимуть експерти грецької компанії "ENVIROPLAN S.A". Вони також дослідять склад сміття, яке відвозять на Девівське сміттєзвалище, на вміст у ньому синтетичних, органічних та інших компонентів.

Після цього грецькі фахівці зроблять обґрунтовані висновки про те, які новітні технології з сортування та переробки сміття найбільш прийнятні для Кременчука. Експертні висновки та пропозиції планують подати вже наприкінці липня цього року.

Наразі у виконкомі Кременчуцької міської ради розглядають можливість будівництва сортувальної лінії на Девівському сміттєзвалищі. Така практика є прогресивною і широко використовується в європейських країнах. Також подібне сортування сміття здійснюють у Львові.

За умови впровадження спільного проекту Кременчука з Європейським інвестиційним банком щодо утилізації сміття з’явиться можливість раціональніше використовувати територію полігону, збільшити термін його експлуатації та зменшити навантаження на міську екосистему.

Нагадаємо,у Полтаві на Макухівському сміттєзвалищі відкрили станцію з переробки звалищного газу.

Стрічка новин