На обласних автошляхах посилили перевірку ваги автотранспорту

На обласних автошляхах посилили перевірку ваги автотранспорту

За 2 дні роботи інспекторів задокументовано 5 випадків перевезення вантажів із перевищенням допустимих вагових параметрів. 

На автомобільній дорозі Н-31 Дніпро-Царичанка-Кобеляки-Решитилівка почав діяти пересувний пункт габаритно-вагового контролю. Про це йдеться у повідомленні Управління Укртрансбезпеки в Полтавській області.

За 2 дні роботи інспекторів задокументовано 5 випадків перевезення вантажів із перевищенням допустимих вагових параметрів. За це порушникам, окрім штрафів, нараховано плату в еквіваленті понад 24 тисяч гривень.

Із врахуванням роботи стаціонарного пункту вагового контролю у селі Млини Лохвицького району, за 2,5 місяці роботи задокументували 63 порушення допустимих габаритно-вагових параметрів при здійсненні перевезень вантажів.

Порушникам доведеться сплатити близько 500 тисяч гривень плати за проїзд та штрафів на суму 107 тисяч. Заходи державного контролю здійснюватимуть і на інших автодорогах області, де є відповідні майданчики для розташування пересувних пунктів габаритно-вагового контролю.

Стрічка новин