На Полтавщині планують провести опитування відвідувачів судів

На Полтавщині планують провести опитування відвідувачів судів

Опитування проводитимуть за методологією системи оцінювання роботи суду (СОРС) з використанням інформаційних карток громадянського звітування.

У Полтавській області планують приєднатися до реалізації проекту "Моніторингу прозорості та доступності судів Полтавської, Харківської та Чернівецької областей через оцінку відвідувачами суду". Мета даного проекту полягає у виявленні ключових проблем та підготовці рекомендацій  щодо покращення надання послуг судами.

Опитування проводитимуть за методологією системи оцінювання роботи суду (СОРС) з використанням інформаційних карток громадянського звітування, повідомляє прес-служба Полтавського апеляційного суду.

З метою реалізації проекту, 27 березня 2019 року в приміщенні Полтавського апеляційного суду відбулося обговорення змісту анкети опитування відвідувачів щодо якості функціонування суду (картка громадянського звітування).

Судді та працівники апарату апеляційного суду спільно з координатором проекту у Полтавській області, директором Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Полтавській області Олександром Черчатим та заступником директора цього центру Ігорем Клименко обговорили проект анкети опитування відвідувачів щодо якості функціонування суду та надали свої пропозиції, щодо удосконалення її змісту.

Наступний етап проекту – навчання супервайзерів у форматі тренінгу, на якому учасники ознайомляться з метою дослідження, власною роллю в якості супервайзера, детально проаналізують функціональні обов’язки супервайзера та підходи щодо контролю якості проведення опитування.

Стрічка новин