«Не проспи!»

Таку назву має акція студентів Української академії лідерства, які в такий спосіб хочуть привернути увагу полтавців до свідомого голосування та участі у виборах Президента України 31 березня. Студенти сподіваються, що кількість тих, хто не дійде до дільниць, буде меншою.

- Я студентка УАЛ, і зараз ми проводимо акцію «Не проспи 31 березня!». І метою нашого перфоменсу є привернення уваги до безвідповідальності людей, які не ходять на вибори, і вони думають, що з того, що вони не проголосують, нічого не зміниться в нашій країні.

Лежачи на матрацах, вкриті ковдрами, розпочали студенти УАЛ свою акцію. У кожного – власна табличка з різними причинами, чому не пішов на вибори. «Я не голосую», «Мені байдуже», «Мені лінь»,  «А за кого?».

- Ми закликаємо людей голосувати і потім не розчаровуватися. Щоб люди не розчаровувалися, зробивши свій вибір.

Полтавці зупинялися та розглядали плакати. Акція зацікавила, адже такі перфоманси не проходять щодня. Позицію уалівців більшість підтримує. 

Олексій Гура, полтавець 

- Я думаю, що дана акція повинна привернути увагу відповідальних громадян. Адже вибір обов'язковий, і його необхідно зробити і віддіати свій голос за того кандидата, який необхідний нашій країні.

Студенти говорять: важливий кожен голос. І 31 числа спати не можна, а варто йти та обирати свого кандидата.

Анастасія Комарова, студентка УАЛ

- Ми знаємо, що існує така проблема - люди думають, що і так все зрозуміло, що все куплено. І ви можете до цього не долучатися. Тому така акція є вкрай важливою. Особливо, за декілька днів до виборів. І ми сподіваємося, що вона дасть якийсь ефект, можливо, заставить когось задуматися.

Стрічка новин