У Карлівці – оновлення

У центральній районній лікарні замінили рентген-апарат 1970-х років на сучасне цифрове обладнання. Вартість такого придбання - 600 тисяч гривень. Кошти на нього лікарня отримала завдяки перемозі в конкурсі проектів розвитку територіальних громад від Полтавської облради.

За півроку на новому рентген-апараті пройшли обстеження близько чотирьох тисяч жителів міста Карлівки та району.

В’ячеслав Стонога, житель Карлівки 

- Набагато краще і обслуговування, і умови обстеження, і відношення. Результат буквально за лічені хвилини. Так що задоволені.

Новий апарат придбали у рамках конкурсу. Сам проект подали у 2018 році. 

Володимир Кравцов, заступник голови Карлівської райради

- До нас, Карлівської районної ради, у 2017-у році звернувся головний лікар Карлівської ЦРЛ з проханням посприяти у придбанні новішого обладнання. І у 2018 році був поданий проект на конкурс Полтавської обласної ради.

Тепер у пацієнтів та лікарів є якісна та нова техніка. Можливості її набагато більші, ніж у старого апарату.

Олександр Сіренко, головний лікар Карлівської ЦРЛ  

- Перш за все, це якість зображення — цифрова. Це набагато краще, ніж аналоговий рентген-апарат, що до цього був. Потім, що важливо для людей, це безкоштовне обстеження.

Конкурс проектів розпочався 1 березня. Він допомагає профінансувати необхідні речі для громад, які вони не можуть придбати через брак коштів. 

Олександр Біленький, голова Полтавської облради 

- Сам рентген-апарат – досить коштовна річ, і якраз дуже важко таким громадам, як Карлівська, зокрема, самотужки його потягнути. Але за допомогою обласного бюджету, за допомогою конкурсу розвитку територіальних громад – це стає можливим.

Стрічка новин