В технічному університеті поділилися своїми спортивними досягненнями

Спортивні досягнення українських студентів підбили в Полтавському технічному університеті імені Юрія Кондратюка. В закладі відбулось виїзне  засідання «Спортивної студентської спілки України». В ньому взяли участь заступник Міністра освіти і науки України, народний депутат  та ректори вишів країни.

В ПолтНТУ імені Юрія Кондратюка відбулось виїзне  засідання «Спортивної студентської спілки України». На ньому обговорили спортивні досягнення українських студентів та учнів. Першим виступив  заступник Міністра освіти і науки України Роман Греба. Він підкреслив високий рівень спортивної підготовки молоді в тому числі і студентів ПолтНТУ. 

Роман Греба, заступник Міністра освіти і науки України

- Ми країна з величезною волею до перемоги і наші студенти - це вдало демонструють на всесвітніх іграх.  Ми маємо намір, задати високі стандарти в галузі студентського спорту. І добре коли ми бачимо в університеті також задають такі ж високі стандарти. Коли в університеті є прагнення розвивати спорт, розвивати рухову активність серед студентів.

Під час засідання Роман Греба доручив ректору технічного університету та керівнику Полтавського відділення «Спортивної студентської спілки України Володимиру Онищенку, очолити відділення Української Федерації учнівського спорту у Полтавській області. 

Роман Греба, заступник Міністра освіти і науки України

- Ми йому радо довірили, цю почесну місію. Він у нас відтепер і голова Федерації учнівського спорту у Полтавській області, і голова Спортивної студентської спілки України у Полтавській області. Тобто, він буде людиною, яка буде відповідати за студентський і шкільний спорт на рівні Полтавської області.

У засіданні взяв участь і народний депутат України Костянтин Іщейкін. У своєму виступі він відмітив міцний взаємозв'язок між спортом і освітою. Спорт вчить досягати результатів. Саме тому, на думку депутата, ПолтНТУ вдається здобувати високі результати в усіх напрямках. 

Костянтин Іщейкін, народний депутат України

- Це і є квінтесенцією того, що робиться. Об’єднання усіх, підтримка всіх хто займається. Створення правильної атмосфери і рухати свою команду вперед. Отже хочу побажати міцній команді Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка рухатись вперед. Ну і на своєму рівні завжди будемо підставляти плече і підтримувати розвиток.

Також Костянтин Іщейкін за дорученням голови парламенту Андрія Парубія вручив Володимиру Онищенку заслужену державну нагороду - Почесну грамоту Верховної Ради України.

Виступив на засіданні і сам Володимир Онищенко. Він підбив підсумки спортивних здобутків студентів Полтавщини за минулий рік. А також повідомив про створення нового факультету фізичної культури і спорту на базі ПолтНТУ.

Володимир Онищенко, ректор ПолтНТУ імені Юрія Кондратюка 

- 15 березня Вчена Рада нашого університету ухвалила рішення про відкриття з 1 вересня 2019 року нового для нашого навчального закладу, структурного підрозділу  - факультету фізичної культури і спорту.  Сподіваємось - це буде сприяти розвитку спортивних здобутків наших студентів. І наші студенти вийдуть вже на світову і міжнародну спортивну арену.

У рамках засідання представники студентського самоврядування ПолтНТУ вручили подяки всім почесним гостям університету за вагомий особистий внесок у розвиток матеріально-технічної та лабораторної бази для практичної підготовки студентів.

Стрічка новин