Наслідки негоди: пошкоджено близько 140 га лісу Полтавщини

Наслідки негоди: пошкоджено близько 140 га лісу Полтавщини

Це переважно середньовікові та пристигаючі насадження сосни звичайної. 

Минулої п’ятниці на Полтавщині панувала негода: у другій половині дня, унаслідок сильних поривів вітру та опадів у вигляді дощу, що періодично переходив в дрібні крупинки льоду (град), у північно-східній частині області пройшла стихія вітрова – бурелом. 

Сильні вітри спостерігалися у Гадяцькому, Зіньківському, Котелевському та Полтавському районах, на території яких розташовані ліси чотирьох лісогосподарських підприємств ДП "Гадяцьке ЛГ", ДП "Диканське ДЛМГ", ДП "Полтавське ЛГ", а також Гадяцьке агролісництво ДП "ПДЛП "Полтаваоблагроліс". 

Загальна площа пошкоджень становить близько 140 га лісу. Це переважно середньовікові та пристигаючі насадження сосни звичайної. Найбільших пошкоджень лісу виявили в ДП "Гадяцький лісгосп" - 91 га. Також чимало лісових насаджень, зламаних вітром, у ДП "Полтавське лісове господарство" - 35 га у Рублівському лісництві Котелевського району.

Наразі уточнюють площі, пошкоджені стихією та проектують заходи з ліквідації її наслідків, повідомили в Полтавському обласному управлінні лісового та мисливського господарства.

Стрічка новин