Лубенський насіннєобробний завод повернули у державну власність

Лубенський насіннєобробний завод повернули у державну власність

Обласна прокуратура повернула через суд завод, вартість якого становить майже 165 млн грн.

Майновий комплекс Лубенського насіннєобробного заводу повернули в державну власність. Про це інформує прес-служба прокуратури Полтавської області.

З’ясувалося, що виконком Засульської сільської ради ще в 2011 році передав державний Лубенський насіннєобробний завод у приватну власність філії публічного акціонерного товариства "Державна продовольчо-зернова корпорація України". Загальна площа заводу 37 541 м², а вартість майже 165 мільйонів гривень.

У прокуратурі встановила, що завод перейшов у власність приватної структури без правових підстав. До того ж свідоцтво про право власності видано без документів, що підтверджують зміну форми власності з державної на приватну.

Насправді ж, згідно чинного законодавства, майно цього підприємства не могло бути приватизоване, або корпоратизоване, чи включене до статутного фонду товариства.

Тому в прокуратурі Полтавської області подали судовий позов з вимогою визнати незаконним відчуження у приватну власність Лубенський насіннєобробний завод. Суд задовільнив позов у повному обсязі.

Стрічка новин