На Полтавщині з родини вилучили двох дітей

На Полтавщині з родини вилучили двох дітей

У будинку, де знаходилися діти, було брудно і холодно. Вони, напівроздягнені та брудні, не могли пригадати коли востаннє їли. Одне з вікон в будинку вибите, дрова та продукти харчування відсутні, у дітей не було з собою одягу відповідно до сезону.

27 березня на території Петрівсько-Роменської сільської ради фахівцем із соціальної роботи Гадяцького РЦСССДМ спільно з дільничним інспектором та представниками громади здійснили візит до помешкання, де тимчасово перебували жителі с. Білогорілка, Лохвицького району з двома малолітніми дітьми. 

На момент приїзду комісії, батьки та їхні діти знаходилися в будинку знайомих. Усі дорослі перебували в стані алкогольного сп’яніння. У будинку брудно і холодно, діти напівроздягнені та брудні, не могли пригадати коли востаннє їли. Одне з вікон в будинку вибите, дрова та продукти харчування відсутні, у дітей не було з собою одягу відповідно до сезону.

Враховуючи соціальну історію сім’ї, що раніше проживала на території громади (тривала алкогольна залежність батьків та ризик соціального сиріцтва), позачергове засідання виконавчого комітету Петрівсько-Роменської сільської ради Гадяцького району більшістю голосів прийняло рішення про негайне відібрання малолітніх дітей з метою захисту їхніх прав та інтересів та зважаючи на безпосередню загрозу життю і здоров’ю дітей. 

На даний час дітям нічого не загрожує, вони перебувають на обстеженні, повідомили в Гадяцькому районному центрі соціальних служб.

Стрічка новин