У Полтаві розшукують 11-річного хлопчика

У Полтаві розшукують 11-річного хлопчика

Віталія Личака госпіталізували до 1 Міської клінічної лікарні з Центру соціально-психологічної реабілітації дітей "Любисток". Однак він утік із закладу охорони здоров'я.

Відділенням поліції № 1 Полтавського ВП ГУНП в Полтавській області розшукують малолітнього Личака Віталія Вікторовича, 2008 року народження, який 27 березня близько 5 години ранку самостійно залишив приміщення 1-ї Міської клінічної лікарні, де перебував на лікуванні. Хлопця доставили до 1-ї МКЛ на лікування з Центру соціально-психологічної реабілітації дітей "Любисток". 

Віталій Личак невисокий на зріст, має коротко стрижене волосся. Був одягнений у піжаму зі смугами світло-блакитного кольору та кімнатні капці чорного (сірого) кольору. 

Батьки хлопчика проживають у селі Мостовівщина Великобагачанського району. Нагадаємо, близько двох тижнів тому малолітній самостійно залишав Центр соціально-психологічної реабілітації та був знайдений за місцем проживання батьків. 

"Будь-яку інформацію про можливе місце перебування зниклого хлопчика просимо повідомити до поліції за тел. 066-933-1994 або 102", - інформує поліція Київського району міста Полтава.

Стрічка новин