На Полтавщині триває збір підписів громадян щодо націоналізації ПАТ «Полтавагаз» та ТОВ «Полтавагаз збут»

У різних районах області працюють мобільні приймальні народного депутата України Артема Вітка

Тут полтавці можуть поскаржитись на свавілля газовиків та підтримати законопроект нардепа. Люди таку ініціативу сприйняли охоче. 

Клавдія Ялич, мешканка Полтави 

- З нашими слабкими пенсіями до сльоз, розумієте. Дуже дорогий газ у нас, дуже дорогий. Ми маємо свій газ, український. Якщо воно наше загальне буде, я думаю, вся Україна за це. Хіба олігархи - ні.

мешканці Полтави 

- Ну хіба можна платити за 9.8 кубометрів на людину. 20 кубів на двох. Та що ми будемо спалювати? Було 3,8, а стало 9,8. Це страшно навіть уявити.

Артем Вітко, народний депутат України 

- Ми вже зібрали більше 5 000 підписів під проектом постанови, яка мною разом з колегою зареєстрована у Верховній Раді. Ця постанова стосується націоналізації газових монополістів – «Полтавагаз» та «Полтавагаз збут», які кожного дня знущаються і шантажують мешканців Полтавської області, приписують їм неіснуючі борги за газ, відключають серед зими від опалення школи, дитячі садочки, лікарні та клуби. 

Досить рекету і шантажу з боку газового олігарха Лелюка, поки що власника, підкреслюю – поки що «Полтавагаз» та «Полтавагаз збут», поки що! Підприємства повернуться до держави. Люди будуть з газом і з теплом!

Стрічка новин