У Полтаві презентували нову громадську кампанію «Захист права на вибір»

До неї увійшли активісти та члени незалежних громадсько-політичних об’єднань. Спільно вони спостерігатимуть та контролюватимуть перебіг виборів Президента України. Більше про це дивіться в сюжеті.

Спостереження за виборчим процесом. Таке головне завдання нової громадянської кампанії захист права на вибір. Її представники будуть присутні на дільницях та контролюватимуть законність проведення виборів. 

Олег Слизько, регіональний координатор Громадянської кампанії захисту права на вибір 

- Під час Президентських виборів ми будемо здійснювати незалежний моніториг по виборчих дільницях через мобільні групи. На кожній з окружних комісій Полтавської області, а їх 8 працює, – обласний штаб. Маємо офіційний дозвіл ЦВК громадянських спостерігачів по Полтавській області.

Наразі у Полтаві за виборами Президента на дільницях будуть спостерігати 52 волонтери від громадянської кампанії. Окрім цього, кожен українець зможе особисто долучитися до контролю. За допомогою спеціального Чат-бота в Телеграмі громадяни зможуть фіксувати та повідомляти про різні порушення, які виникатимуть на виборчих дільницях. 

Анастасія Бридихіна, речниця Громадянської кампанії захисту права на вибір на Полтавщині

- Новий Чат-бот «Вибори 2019», ви його можете знайти в Телеграмі. Ви заходите і розпочинаєте з ним роботу. Тут можливо перевірити дільницю на найчастіші правопорушення. Потім – отримати документи, акти, якими можете скористатися для фіксації, зв’язатися з нами. Відправити також фото й відео фіксацію і детально описати ситуацію.

Для того, щоб почати роботу з чат-ботом, необхідно набрати в Телеграмі @vybory2019bot. Долучитися до нової незалежної загальнонаціональної кампанії можуть всі бажаючі.

Стрічка новин