Нові унікальні декоративні рослини висадили в Хоролі

Нові унікальні декоративні рослини висадили в Хоролі

Алею листяних та хвойних дерев розсадили в парковій зоні біля пам'ятника Т.Г.Шевченка.

У парковій зоні за пам’ятником Шевченкові Т.Г. висаджено декоративні рослини. Працівники з благоустрою КП «Комунсервіс», виконавчого апарату Хорольської міської ради та громадянами, які задіяні на громадських роботах з Хорольського районного центру зайнятості, зробили добру справу для громади – посадили цілі алеї листяних та хвойних рослин. Усього закуплено 112 саджанців загальною вартістю 47,8 тис. грн.

Відтепер місто прикрасять по-своєму унікальна колекція декоративних рослин, зокрема: бересклет Європейський, деревовидний плакучий караган, гостролистий клен "Глобосум" та ялівець чотирьох видів: звичайний "Суесіка", козацький "Блу Данубе", скельний "Скайрокет" та лускатий "Блу Швед". Висаджено саджанці молодих дерев і поблизу території Хорольського міжрегіонального центру.

Паралельно з цими роботами працівники благоустрою комунального підприємства потрудилися над облаштуванням території міського скверу, вирубали гілля, порослі. А також вивезли порубковий матеріал, прибрали клумби та пішохідні зони, повідомили на сайті Хорольської міської ради.

Стрічка новин