Наркобізнес по-полтавськи

У місті багато років живе жінка, яка виготовляє і продає наркотики. Поліція цю ситуацію коментувати відмовляється. Люди, в свою чергу, переконують, що правоохоронці самі покривають наркобізнес. Обурені полтавці не знають, куди їм ще звертатися. 

Полтавка Анастасія Арабаджі багато років разом із чоловіком жила в будинку за адресою Кондратенка, 9. Та подружжю нещодавно довелося звідти з'їхати. Причина, за словами Анастасії Арабаджі, – сумнівне сусідництво. Там живе жінка на прізвисько Ярочка. Вона, за словами місцевих, займається продажем наркотиків. 

Анастасія Арабаджі, полтавка

- Я забігла у під'їзд, дуже швидко потрібно було з дитиною, я забігаю, а там сидять наркомани зі шприцами. Почали робити, як їх оці «закладки». Це вони також роблять по всьому подвір'ю, навіть діти можуть знайти шприц із якоюсь сумішшю.

Люди неодноразово зверталися до правоохоронних органів. Проте, говорить полтавка, їхню заяву навіть не прийняли. Більше того, переконує жінка, поліцейські самі допомагають наркобізнесу громадянки Ярочки. 

Анастасія Арабаджі, полтавка

- З Київського районного відділку приїздить машина, два чоловіки з Київського відділку виносять білий пакет «маєчку». Там повністю все, що потрібно для цих справ, і забирає гроші. Ми викликали поліцію, ми ходили в Київський районний відділок поліції писати заяву, до нас віднеслися з іронією. Я навіть пам'ятаю, як нам відповіли, сказали: «Як ми доведемо?». 

Представниця відділку протидії з наркозлочинністю при зустрічі обурених людей і нашого телеканалу починає виправдовуватися. Вона переконує, що про це нічого не знає. 

- Ви говорите, що зверталися, я не керівник, а в мене є керівник, не було таких звернень.

- Скажіть, будь ласка, яким чином діяти, коли людина у формі, на власному транспортному засобі....

- Вони нікуди не пішли, вони так само варять це сьогодні, ви відтягуєте це на понеділок чи вівторок, на «круглий стіл»...

Доки поліція планує провести «круглий стіл», ми особисто поїхали за вказаною адресою.

Марина Покшіна, кореспондент

- У цьому будинку, за адресою Кондратенка 9, що біля Київського залізничного вокзалу, багато років живе жінка, яка, за словами місцевих, сама виготовляє і продає наркотики. 

Обходимо територію, дивимося на дитячому майданчику, нічого не знаходимо. Зустрічаємо жінку, яка живе в цьому будинку. Вона вийшла з будинку та починає нецензурно лаятися. Потім тікає від нас. Йдемо за нею у під'їзд. Нам там не раді. Далі починає ромову сама, не знаючи, що саме ми знімаємо.

- Що ви там знімали, там нема нічого.

- А ми знайшли.

- А де воно, що ви знайшли.

Після цих слів жінка тікає, більше до нас не виходить. Повертаємося на вулицю. Поряд прибирає двірник, питаємо у нього, чи бачив він тут щось підозріле. Чоловік одразу вказує місце, де він ще не прибрав сьогодні.

Марина Покшіна, кореспондент

- Обійшовши всю прилеглу територію та під'їзди, за будинком біля гаражів все таки знаходимо шприци, про які говорять місцеві.

У поліції нам коментувати цю ситуацію відмовилися. Люди, в свою чергу, не вірять у справедливе розслідування цієї справи.

Володимир Арабаджі, полтавець

- Дій ніяких не було прийнято, як «кришували» її Київський відділок, так і «кришує». Як возив співробітник у формі, вибачте, але це дуже нагло, коли людина у формі привозить наркотичні речовини для виробництва. 

Ми й надалі будемо слідкувати за перебігом цієї справи. 

Стрічка новин