Трьох хлопців і дівчинку й досі розшукують рятувальники і поліцейські

Подія сталася у Кременчуці ще 24 березня на річці Дніпро. Моторний човен, у якому знаходилося п’ятеро друзів, перекинувся. До берега дісталася лише одна вісімнадцятирічна дівчина. Що відомо про долю тих, хто перебував у човні, та чому сталася аварія, з’ясовували наші кореспонденти.

Берег річки Дніпро у Кременчуці. Із рятувального човна пірнають водолази. На березі їх чекають рідні та друзі хлопців та дівчат, які перекинулися на моторному човні.

Компанія молодих людей відпочивала на острові. Надвечір 24 березня на моторному човні випливли на Дніпро. На середині річки човен перевернувся. До берега допливла лише одна дівчина. 

Анна Васенко, прес-офіцер відділу комунікації ГУНП України у Полтавській обл.

- В човні перебувало 5 чоловік: дівчата 2001 року народження та три хлопці 92, 94 та 96 років народження. Сама дівчина повідомити деталей і подробиць не може. Говорить про те, що в момент, як вони перевернулися, вона сиділа в телефоні, писала СМС. Потім уже зрозуміла про те, що човен перевернувся, і вона почала пливти до берега. В подальшому говорить, що запропонувала знайомим пливти, і почала пливи сама з усіх сил.

Ще четверо пасажирів, дівчина і троє хлопців, на берег так і не вийшли.  До сьогодні їх вважають зниклими безвісти. Двоє із них погано плавали. Тож, можливо, інші двоє залишилися з ними, щоб рятувати. 

Водолази-рятувальники обстежують дно на ймовірному місці трагедії. Видимість майже нульова. Глибина – близько 5 метрів, і вода дуже холодна. 

Василь Білоус, начальник Кременчуцької водолазно-рятувальної станції

- Зараз основна проблема – це відсутність видимості. Це десь сантиметрів 30-40 видимість. Зараз сніг зійшов, все це, і талі води, і водосховище прийшли до нас. Тому видимість дуже погана. А течія тут залежить від роботи електростанції. Вчора була дуже велика течія.

Охоронець човнової станції говорить: надвечір було дуже холодно і люди у воді довго протриматися не змогли б. До берега було зо дві сотні метрів. Дівчині, яка врятувалася, пощастило: вона натрапила ногами на мілину і косою змогла добрести до берега. 

Сьогодні, 26 березня, в акваторії річки Дніпра о 13:30 було знайдено тіло одного з громадян, який перекинувся на човні. Пошуки інших трьох тривають. 

Стрічка новин