Лікарня без операцій

Медики обласної клінічної лікарні імені Скліфософського чекають на видачу ліцензії на зберігання та застосування під час операцій наркотиків. Поки що хворих, для невідкладної медичної допомоги яким необхідні наркотичні засоби, спрямовують до 1-ої міської лікарні та обласного  кардіодиспансеру. Причина в тому, що заклад лишився без відповідної ліцензії, в тому, що лікарня змінила назву: вже не державна установа, а  - комунальне підприємство.

Ліцензію мають отримати в четвер, 28-го березня, прокоментував головний лікар Полтавської обласної клінічної лікарні імені Скліфосовського Григорій Оксак. Причина затримки - велика кількість співробітників, які мають оформити довідки про відсутність судимості у відповідному відділі МВС України.

Григорій Оксак, головний лікар Полтавської обласної клінічної лікарні імені М. В. Скліфосовського

- Ми подали всі документи, але в зв’язку з тим, що велика кількість працюючих, вони не встигають нам вчасно дати довідки, а згідно законодавства, якщо немає дозволу на використання і зберігання наркотиків, ми не маємо права їх зберігати. Ми їх подали в інший лікувальний заклад, який має допуск до наркотиків.

На цьому тижні, якщо з документами все буде добре, лікарня працюватиме у звичайному режимі.

Стрічка новин