Бог любить трійцю

З третьої спроби із Полтавського аеропорту таки вилетів перший міжнародний туристичний рейс. Курсував літак до Шарм-ель-Шейху. Яким був перший виліт та скільки пасажирів виявили бажання полетіти з Полтави, знає наша Ірина Щербак.

За дві години до вильоту розпочалась реєстрація на перший міжнародний туристичний рейс. Одразу до місць реєстрації вишикувалась черга з туристів. Олена Костроміна та Наталія Яковлєва з Харкова летять до Шарм-ель-Шейху на відпочинок.  

Олена Костроміна та Наталія Яковлєва, туристки 

- Ми летимо у відпустку в Шарм-ель-Шейх. Хочемо відпочити, позасмагати, покупатись. Заслужена відпустка, працювали, працювали, і тепер їдемо в теплі краї.

Пройшовши реєстрацію та здавши багаж, жінки відправляються проходити контроль на авіаційну безпеку. Тут перевіряють пасажирів та їхні речі на наявність небезпечних предметів, які заборонені до перевезення. 

Скориставшись послугами аеропорту, жінки поділились враженнями.

Олена Костроміна та Наталія Яковлєва, туристки

- Гарний ремонт, аеропорт схожий на Харківський. Теж світлий, видно, що нещодавно зробили, але дійсно холодно, від плитки дуже холодно.

Загалом пасажирів, які летять до Єгипту, 149, більшість – з інших областей. Адже летіти з Полтавського аеропорту – вигідніше. В середньому, тур на одну людину коштував 300 доларів. 

Вікторія Назаренко, керівник Харківського представництва JoinUP!

- Ціни були трішки занижені, аби привернути перші рейси. Виліт із Полтави на перші рейси були на 200 доларів на пакеті дешевше, чим з Києва.

А летітимуть пасажири на ось такому Boеing 737 700. За годину до вильоту повітряне судно прибуло до полтавського летовища. 

Перед вильотом літак проходить перевірку, далі відбувається посадка пасажирів. Після чого судно готове до польоту. 

Ірина Щербак, журналіст 

- За лічені хвилини літак підніметься у повітря. І вже через 4 години пасажири, які знаходять на борту, опиняться в сонячному Шарм-ель-Шейху.

Стрічка новин