Близько 12% населення України проживає не за місцем реєстрації

Близько 12% населення України проживає не за місцем реєстрації

Серед опитаних громадян, які проживають не за місцем реєстрації, більше ніж половина зареєстрована в тому самому населеному пункті. 

В Україні близько 12% населення, що еквівалентно 3,3 млн дорослого населення, проживає не за місцем реєстрації, йдеться в дослідженні Центру прав людини ZMINA, аналітичного центру CEDOS та Центру правових реформ.

Згідно з даними загальнонаціонального соціологічного дослідження "Громадяни України, що живуть не за місцем реєстрації: їх кількість і проблеми", цей показник не враховує офіційно зареєстрованих внутрішньо переміщених осіб (близько 1,5 млн осіб), іноземців (0,4 млн осіб), дорослих, які проживають взагалі без реєстрації (0,7 млн осіб), і дітей, які проживають не за місцем реєстрації (0,9 млн осіб). Таким чином, у дослідженні зазначено, що загальна кількість осіб, які проживають не за місцем реєстрації, може становити не менше ніж 6,8 млн людей.

Серед опитаних громадян, які проживають не за місцем реєстрації, більше ніж половина зареєстрована в тому самому населеному пункті, повідомляє Інтерфакс-Україна.

Стрічка новин