Щорічно, починаючи з часів здобуття Україною незалежності, 22 серпня правоохоронці вшановують пам'ять своїх колег, які загинули під час виконаня службових обов'язків

В Управлінні Міністерства внутрішніх справ у Полтавській області чотирнадцятьом родинам загиблих міліціонерів вручили грошові допомоги та влаштували для них благодійний обід.

За 16 років незалежності України під час виконання службових обов'язків загинуло 926 міліціонерів. У Полтавській області – 14. Родини загиблих правоохоронців знаходяться на обліку та під опікою Управління Міністерства внутрішніх справ. Кожного року наприкінці літа членів цих сімей запрошують для вшанування пам'яті загиблих. У актовій залі обласного управління міліції родинам подякували за рідних, матерям – за синів, жінкам – за чоловіків, імена яких навіки вписані в історію МВС. Незмінно членам сімей міліціонерів-героїв вручають і грошову допомогу. Хоч конвертами неможливо зменшити біль від втрати рідної людини, але це – просто подяка, і пам'ять про те, що міліціонери не забувають своїх колег, їхню роботу. Вшанування продовжилося біля Меморіалу пам'яті загиблим правоохоронцям. Після хвилини мовчання члени родин, працівники МВС та всі присутні поклали квіти Святому Георгію – покровителю міліціонерів. Після панихиди влаштували обід. А біля Святого Георгія залишився почесний караул на знак того, що правоохоронці завжди будуть стояти на сторожі закону і порядку, навіть ціною власного життя.

Стрічка новин