У Полтаві збирали підписи за націоналізацію ПАТ «Полтавагаз» та ТОВ «Полтавагаз збут»

У центрі міста працювала мобільна приймальня народного депутата Артема Вітка. Тут полтавці мали змогу поскаржитись на свої газові проблеми та підтримати петицію нардепа.

14 березня цього року народний депутат України Артем Вітко виступив на брифінгу у Верховній Раді. Тоді він повідомив: зареєстрував законопроект щодо націоналізації ПАТ «Полтавагаз» та ТОВ «Полтавагаз збут». 

Артем Вітко 

- Ось перші підписи людей, які хочуть націоналізувати цих покидьків, по-іншому їх назвати неможливо.

Аби громада висловила свою думку щодо націоналізації газового підприємства, нардеп продовжив збір підписів. Сьогодні у центрі Полтави кожен охочий міг поставити свій підпис. 

Надія Гребенюк, волонтер ГО «Народний захисник»

- Люди реагують абсолютно нормально. Підходять, дають підписи, розпитують, що це. У всіх це питання дуже наболіле. Тому з цим проблем немає. Багато людей підходить, багато дають свої контакти. Немає такого, що хтось чогось боїться. У нас все відкрито.

Олена Токарева, волонтер ГО «Народний захисник»

- Як реагують люди?

- По-різному, але загалом позитивно. 

- Що кажуть?

- Кажуть, що тарифи вже задовбали.

За словами волонтерів громадської організації «Народний захисник», за три години роботи такої мобільної приймальні Артема Вітка свої підписи поставили понад сто полтавців. Серед них – і Олена Збридська. Жінка – голова ОСББ. Свого часу вона боролась з газовиками за те, щоб вони не встановлювали на її будинку загальний лічильник. 

Олена Збридська, полтавка 

- Ми вийшли всім гуртом, прогнали їх. Писали листи, що, згідно з чинним законодавством, нам зобов'язані були встановити безкоштовні лічильники. Писали всюди, писали в Антимонопольний комітет. Я вважаю, що кожен полтавець і кожен українець має до цього долучитись. Бо інакше газ буде, а нас не буде.

Решта тих, хто підходив до палатки, розділяють думку нардепа. 

Наталія Моісеєва, полтавка 

- Бувало, що перераховували дуже сильно. Тобто, на лічильнику показує одне, потім приходить платіжка з колосальною сумою. Свавілля було і є та буде, якщо його не зупинити.

Василь Грінченко, полтавець

- Раніше ж воно було все народне, а зараз приватне. Мені подобається, коли воно все народне, державне.

Поставити свій підпис за націоналізацію ПАТ «Полтавагаз» та ТОВ «Полтавагаз збут» мешканці Полтави та Полтавської області можуть у стаціонарних та мобільних приймальнях народного депутата Артема Вітка.

Стрічка новин