Зовсім не переможець

 Колишній губернатор Полтавської області Валерій Головко хизувався нагородою на свої сторінці у Фейсбуці

«Те, що я став лауреатом конкурсу, – перемога всієї нашої команди. І мешканців області, і голів ОТГ, і очільників районів, і кожного депутата облради, і працівників ОДА». 

Наші журналісти перевірили цю інформацію. Лауреат конкурсу «Людина року» в номінації «Регіональний лідер року» Валерій Головко перемоги не отримав. Нагадаємо, церемонія нагородження переможців програми «Людина року-2018» відбулася в Києві, в залі Національної опери України, 23 березня. Підозрюваний у корупції екс-губернатор Полтавщини Валерій Головко був одним із трьох претендентів на звання «Регіональний лідер року». Представники загальнонаціональної програми «Людина року» наголосили на тому, що на момент вручення диплому він був діючим головою Полтавської облдержадміністрації. За результатами голосування ж володарем премії став голова Одеської обласної державної адміністрації. Те, що Головко підозрюється у корупції, і це могло вплинути на результати, організатори не відкидають. 

Світлана Яненко, піар-директор програми «Людина року»

- Звичайно, ми перевіряємо на момент подачі, чи є людина дійсно керівником, чи немає на неї на той момент кримінальних проваджень. Якщо такого немає, ми приймаємо це, як результат для підсумкового голосування. Тому, дійсно, Валерій Головко був у трійці лауреатів. Не можу сказати, що за нього не проголосували, тому що проти нього висунули звинувачення. Але, я думаю, що це також вплинуло на підсумок голосування. Але, відверто сказати, у одеського губернатора були всі шанси на перемогу. Можливо, навіть, якби проти Головка і не було висунутих звинувачень, Максим Степанов все одно б виборов перемогу.

Стрічка новин