Шишацькі комунальники придбали самоскид для ремонту доріг

Дев'ять років тому Полтавська обласна рада заснувала конкурс проектів розвитку територіальних громад. Його мета – підвищити активність територіальних громад та органів місцевого самоврядування Полтавщини у розв'язанні актуальних проблем розвитку територій. А також – поширення позитивного досвіду, набутого в процесі реалізації проектів. З того часу переможцями стали сотні проектів, ініційовані місцевими громадами. Зокрема, завдяки участі в конкурсі шишацькі комунальники змогли придбати новий самоскид для ремонту та обслуговування місцевих доріг.

Комунальне підприємство "Техкомунбуд" у селищі Шишаки поповнилося новим самоскидом МАЗ для ремонту та обслуговування місцевих доріг. Частину коштів на нього селище отримало від Полтавської обласної ради — за перемогу в конкурсі проектів розвитку територіальних громад.

Роман Клочко, начальник інвестиційного відділу Шишацької ОТГ

- Заявку на цей конкурс ми подали у вересні 2017 року. У жовтні були з-поміж переможців. І у квітні 2018 році придбали цей автомобіль з причепом. Область нам дала 500 тисяч гривень. Решту дофінансовували з власного бюджету.

Головний інженер комунального підприємства "Техкомунбуд" розповів, як працює самоскид.

Євгеній Шеремет, головний інженер КП "Техкомунбуд"

- Ми використовуємо його на дорогах по ОТГ, на ремонтах, на підвозці асфальту, щебеню. За раз він бере до 20 тонн щебеню, до 25 тонн асфальту.

Олександр Біленький, голова Полтавської обласної ради

- Конкурс розвитку територіальних громад існує достатньо давно і доказав свою ефективність по взаємодії тих чи інших проектів, які потребують громади.

Щороку десятки проектів отримують фінансування у рамках конкурсу проектів розвитку територіальних громад. Цьогорічний конкурс розпочався 1 березня. Детальніше про нього дізнавайтеся на сайті Полтавської обласної ради.

Стрічка новин