Як навчитися рано прокидатися

Як навчитися рано прокидатися

Виявляється, цього справді можна навчитися.

Мабуть, мало знайдеться таких людей, які дійсно обожнюють рано прокидатися. Хоча й існує прислів'я "Хто рано встає – тому Бог дає", проте це аж ніяк не впливає на відсоток тих, хто любить до обіду поніжитися в ліжечку.

Як-не-як, а сонливість заважає нам зі сходом сонця розпочати день. Однак зрозуміло, що, чим раніше прокинешся, тим більше встигнеш зробити справ. Але як себе перебороти - загадка!

Нейробіологи стверджують, що з цим можна боротися. Перелаштувати власний організм - дуже просто. Перш за все, потрібно замінити ранкову каву на звичайну воду. Після сну наш організм зневоднений, і, для того щоб він почав працювати, вологу необхідно заповнити. Учені підкреслюють, що насичений водою організм працює ефективніше, у нього підвищується концентрація уваги.

Також варто не нехтувати зарядкою чи пробіжкою. Як не крути, а фізичні вправи бадьорять. Але якщо ви про це все забуваєте, то спробуйте ще один варіант - лягти раніше спати. Запам'ятайте: сон повинен тривати не менше 8 годин, аби не відчувати втоми й сонливості.

Нагадаємо, вчені з'ясували, чому не можна переводити будильник.

Стрічка новин