Кому бажано полюбити гостру їжу

Кому бажано полюбити гостру їжу

Люди, які вживають перець чилі, підвищують свої шанси на продовження життя. Вони живуть на 12-14% довше у порівнянні з тими, хто не любить гостру їжу.

Учені вважають, що присутність у раціоні харчування перцю чилі сприяє зниженню ризику смерті від раку, серцево-судинних захворювань і проблем з органами дихання.

Дослідники проаналізували дані 487 375 людей віком від 30 до 79 років. Інформація була отримана в результаті 7-річних спостережень, що проводилися в рамках китайського загальнонаціонального дослідження. За цей період серед людей, охоплених спостереженням, було зафіксовано понад 20 тисяч смертей. Коли частоту смертей зіставили з образом харчування випробовуваних, виявилося, що любителі перцю відрізняються довшою тривалістю життя і кращою захищеністю від хвороб.

"Серед людей, які часто вживали страви з перцем, ми нарахували на 14% більше довгожителів. Любителі перченого рідше вмирали від проблем з серцем, легенями і в зв'язку з онкологічними захворюваннями", – констатували автори проекту.

Нагадаємо, раніше ми писали про 8 способів знизити холестерин.

Стрічка новин