На Полтавщині перекинувся човен з п'ятьма людьми

На Полтавщині перекинувся човен з п'ятьма людьми

У  Кременчуці на річці Дніпро перекинувся моторний човен. На ньому перебувало п’ятеро осіб.

24 березня о 22.15 в акваторії р. Дніпра в Крюківському районі м. Кременчука, під час перепливання річки з острова "Шаламай" до берега на моторному човні (поблизу автомобільного мосту "Крюківський" через р. Дніпро), сталося його перекидання. 

На човні знаходилося 5 чоловік (дві особи жіночої статі та три особи чоловічої статі). Громадянка С. 2000 року народження, мешканка Крюківського району м. Кременчука самостійно дісталася до берега та повідомила про дану подію, інформує Управління з питань цивільного захисту Полтавської ОДА.

Інші особи до берега не дісталися. Для проведення пошуково-рятувальних робіт залучено одне відділення 15 ДПРЧ; рятувально-водолазне відділення аварійно-рятувального загону спеціального призначення ГУ ДСНС України у Полтавській області; КУ "Кременчуцька рятувально-водолазна станція» Кременчуцької міської ради. Всього до пошуково-рятувальних робіт залучено 8 одиниць техніки, з них 5 човнів та 37 чоловік особового складу. 

О 23.02 місцеве населення виявили затоплений човен на відстані близько 50 м від берега. Людей не знайдено. Пошукові роботи тривають.

Стрічка новин