Напередодні виборів 11 районів Полтавщини залишились без ефірного телебачення

У селі Красногорівка Великобагачанського району від електропостачання відключили ретранслятор. Він є найпотужнішим на Полтавщині та покриває майже третину телемовлення області. Все – через борг державного концерну «РРТ» перед ПАТ «Полтаваобленерго». Чи відновлять телемовлення на Полтавщині, знає Юлія Хаврель.

Ця Красногорівська вежа здійснює трансляцію на майже 11 районів Полтавщини. У четвер, 21 березня, близько 11-ої «Обленерго» припинило постачання електрики до її передавачів. Люди залишились без ефірного цифрового телемовлення. 

Петро Кінаш, начальник цеху №2 Полтавської філії концерну «РРТ»

- Те, що стосується телебачення та радіомовлення, ми здійснюємо трансляцію радіомовних програм. Радіомовні програми працюють. Потужності наших дизель-генераторів, які ви чуєте, їх зараз вистачає, щоб забезпечити роботу радіомовних передавачів. Але, щоб здійснювати трансляцію у повному обсязі, телевізійні передавачі, зокрема, телебачення стандарту Т2, у нас потужності не вистачає.

Мешканців села Красногорівка така ситуація обурила. 

мешканка с.Красногорівка 

- З ума можна зійти, люди добрі, не працює ні вчора, ні сьогодні. Дивимося весь час те телебачення. Інформацію відкуди ми дізнаємося? Тепер отих радіо нема. А звідки ми беремо інформацію? З телебачення.

Олександр Мамай, мешканець с.Красногорівка 

- Бажано, щоб було телебачення. Потрібно брати інформацію з різних джерел.

Причиною відключення став борг Концерну «РРТ». Він становить 225 тисяч гривень за січень та лютий цього року.

Євген Гребеля, директор Полтавської філії Концерну РРТ 

- Цей борг погашений сьогодні, 22 числа, в 15:15. 

- Тобто, мовлення відновлять?

- Не відновлено мовлення. Тепер бюроктратія. Потрібно, щоб побачили гроші, дали команду, щоб поїхала бригада. Це питання зараз вирішується, щоб це питання скоріше зробити.

За перебігом подій наш телеканал стежитиме і надалі. 

Стрічка новин