В технічному університеті презентували нові навчально-наукові лабораторії Спортивного комплексу

На презентацію завітали почесні гості, серед них - заступник Міністра освіти і науки України Роман Греба, народний депутат Костянтин Іщейкін, голова Комітету з фізичного виховання і спорту Міносвіти Вадим Стеценко та інші. 

До ПолтНТУ імені Юрія Кондратюка з робочим візитом завітали почесні гості. Серед них,  заступник Міністра освіти і науки України Роман Греба, народний депутат Костянтин Іщейкін, голова Комітету з фізичного виховання і спорту Міносвіти Вадим Стеценко та інші. Спершу гості поклали квіти до пам’ятника Юрію Кондратюку, імя якого носить університет. Далі відправились до оновленого спортивного корпусу ПолтНТУ. Там відбулась презентація нових навчально-наукових лабораторій. Розпочав презентацію ректор університету Володимир Онищенко. 

Володимир Онищенко, ректор  ПолтНТУ імені Юрія Кондратюка

- Надзвичайно важливим на сьогоднішні день є розвиток фізичної культури і спорту. І для студентів є надзвичайно важливим поруч з навчанням з науковою діяльністю рухова активність, заняття спортом. І от сьогодні, відбулася мрія і студентів, і науково-педагогічних працівників і мене як керівника, що ми презентуємо нові навчально-наукові лабораторії.

Далі виступив заступник Міністра освіти і науки України Роман Греба. У своєму виступі він зазначив, Полтавський технічний університет є чемпіоном з динаміки. 

Роман Греба, заступник Міністра освіти і науки України

- Це слово є влучне, для Полтавського національного технічного університету. Він є чемпіоном з динаміки. Тому, що величезне бажання змін. Коли я бачу задоволених студентів я розумію. Що ми щось робимо правильно. Довкола спорту. Ми зараз підсилюємо роботу спортивної і студентської спілки, і Федерації учнівського спорту, щоб дати нашому молодому поколінню стимул. І навіть, якщо вони не стануть чемпіонами у спорті, вони будуть чемпіонами серед чемпіонів. Вони матимуть потужній в середині стержень, який буде допомагати їм розвиватися. Рухати країну, змінювати країну. Я вдячний Володимиру Олександровичу за ту роботу, яку він робить величезну. Так він молодий сучасний ректор, який розуміє як потрібно змінювати університет. Так, він розуміє які ресурси можна задіяти, де в кого попросити, щоб все вкладалось в університет. І саме розвиток університету як власної справи, як справи свого життя є найголовнішим. Коли людина хоче, коли людина горить і гроші приходять і змінюється все, і 6 мільйонів виділили завдяки народному депутату, і 8 мільйонів євро буде витрачено на енергомодернізацію за допомогою Європейського Союзу. Все це буде тут, все це буде в Полтаві. І я впевнений, що на цій базі виникне величезний потенціал, який ви всі разом і зреалізуєте. Я впевнений, що на Вас чекає успіх, успіх разом зі всією країною. Тому я щиро бажаю Вам рухатися в такому ж напрямку, горіти в середині досягати результат. І щоб учням було так само добре ми доручимо Володимиру Олександровичу. Він очолить Федерацію учнівського спорту в Полтавській області. .  І ми всі разом студенти викладачі об’єднаємося навколо спорту, ми об’єднаємося навколо високих ідей. І ми всі разом будемо приречені на успіх.

Кошти на облаштування спортивного комплексу ПолтНТУ допоміг залучити з державного бюджету народний депутат Костянтин Іщейкін.

Костянтин Іщейкін, народний депутат України

- Коли все це зроблено, для господарів, для студентів в першу чергу, це заслуговує найвищої поваги. І я Володимир Олександрович, за це хочу Вам подякувати. Про Володимира Олександровича можу сказати коротко: те що сьогодні в державі актуально останні роки, він готував 20 років тому.

На презентації виступив і голова Комітету з фізичного виховання і спорту Міносвіти Вадим Стеценко, який в свій час навчався в ПолтНТУ. 

Вадим Стеценко, голова Комітету з фізичного виховання і спорту МОН України 

- Університет змінився, змінився в кращу сторону. Сьогодні студенти мають можливість займатись спортом у різних напрямках. Я бажаю рухатись в такому ж напрямку. Ректор молодий енергійний, який зібрав багато посад, але в нього вистачає енергії на все це. Тому успіхів Вам.

Після урочистої частини, гості відправились на оглядини спорткорпусу. Це навчально-наукова лабораторія терапії та ерготерапії. Вона облаштована шістьма комп’ютеризованими та інстальованим програмним забезпеченням із 3D візуалізацією вивчати анатомію серця людини. Також в лабораторії є ліжко-масажер.

Побували і в новій навчальній лабораторії кіберспорту. 

- Завдяки цій лабораторії в одній лабораторії можуть займатися одночасно дві команди.

Ректор університету та заступник Міністра навіть випробували нову техніку. Також в ПолтНТУ відбулось декілька спортивних змагань. Одне з них Відкритий Кубок України «Вільна піраміда», серед науково-педагогічних працівників з більярду та Більярдного клубу ПолтНТУ. Його урочисто відкрили почесні гості. 

Роман Греба, заступник Міністра освіти і науки України

- Я радий тому, що в стінах приміщення є таке чудове місце д можна провезти чемпіонати, які не соромно показати людям. Навіть більше, можна пишатися таким приміщенням і такими умовами. Тому, бажаю спортсменам перемоги і гарно провезти час.

Костянтин Іщейкін, народний депутат України

- Я не можу точно сказати звідки взялася гра у більярд чи з Індії чи з Китаю. Але, я точно знаю, що широкий більярд на Полтавщину для викладачів і студентів завіз Володимир Олександрович Онищенко.

Вадим Стеценко, голова Комітету з фізичного виховання і спорту МОН України 

- Це класно коли викладачі мають бажання пограти в такий прекрасний вид спорту, поспілкуватись і провести дуже гарно час.

Оглянули гості й зал спортивно-бальних танців. Тут відкрили Чемпіонат Полтавської області з черлідингу серед квартетів. Всього участь взяли 74 спортсменів. Номінації змагань - данс-квартет, джаз-квартет, хіп-хоп-квартет. Команда ПолТНУ є постійним призером Чемпіонатів та Кубків України з черлідингу, які проходили у різних містах країни.

Окрім цього у ПолтНТУ відбувся 3-й відкритий тур Чемпіонату України з настільного тенісу Вищої ліги. Участь взяли 12 команд з 8 областей України. Останні 4 роки ПолтНТУ посідає призові місця у Клубному Чемпіонаті. Працівники університету ознайомили гостей з навчально-тренувальною базою спортивного клубу «Totall Sport» та відвідали закриття Фіналу міських учнівських змагань учасників Спортивного руху JuniorZ та CoolGames. Нагородили переможців. На згадку почесні гості висадили ялинки на території ПолтНТУ. Зауважили, - завдяки діяльності ректора університету студенти та абітурієнти мають можливість розвиватись багатогранно. У тому числі займатись спортом на європейському рівні.

Стрічка новин