«Живи і працюй в Україні»

У місті пройшов ярмарок вакансій. Близько 40 підприємств запропонували полтавцям найрізноманітніші робочі місця. Організаторами події є Полтавський обласний Центр зайнятості.

Марина Панова прийшла на ярмарок вакансій знайти підходящу роботу. Жінка мама 3-х дітей, тому їй важливий нормований робочий графік, аби часу на родину вистачало.

Марина Панова, шукає роботу

- Я мама 3-х діток. Тому, основним критерієм для пошуку роботи являється те, щоб я могла поєднувати роботу з особистим життям.

На ярмарку пропонують вакансії різні підприємства, тут і заводи, банки, державні структури та багато інших. Загалом робочі місця надають близько 40 організацій. 

Петро Петренко, директор Полтавської міськрайонній філії Полтавського обласного центру зайнятості 

- Наявна база вакансій, близько 1000. Зараз роботодавці зібрані з найбільшою кількістю вакансій і різнопланові, від різноробочих, кінчаючи конструкторськими вакансіями. Це окрема банківська справа.

Подібні зустрічі позитивно впливають на стан безробіття області.  Близько 30 % людей, котрі приходять на ярмарок вакансій, знаходять робочі місця, додав директор Полтавської міськрайонної філії обласного центру зайнятості. 

Петро Петренко, директор Полтавської міськрайонній філії Полтавського обласного центру зайнятості 

 - Це можливість обмінятися контактами, домовитись про зустріч. Хтось хто планує змінити роботу звільняється з роботи, знаходить іншу. Ми ведемо приблизну статистику в залежності від кількості вакансій, роботодавці 10-15 чоловік собі знаходять.

Марину Панову знайшла декілька вакансій. Зокрема, зацікавила вакансія патронатного вихователя. 

Марина Панова, шукає роботу

- Вакансія дуже цікава в ній є свої особливості. Буду думати.

В ярмарку вакансій взяли участь і студенти. Вони змогли домовитись з потрібними роботодавцями про проходження практики. 

Стрічка новин