Віртуальна екскурсія Україною

Міністр культури Євгеній Нищук представив один з напрямків роботи Міністерства. А саме – спільний проект Мінкультури і компанії «Гугл-Україна» під назвою «Автентична».  

Урядовець розповів про реалізацію цього проекту під час години запитань до Уряду в Верховній Раді. Він повідомив, що протягом останніх двох років у рамках кампанії «Автентична Україна» Мінкультура та «Гугл-Україна» працювали над створенням унікальних веб-ресурсів, що знайомлять користувачів із культурною спадщиною різних регіонів України. Він також повідомив, що цього тижня проект був презентований на засіданні Уряду і підтриманий ним. За словами Міністра культури, цей проект і сайт, на якому він представлений, дає можливість пізнати у звичайний для сучасної людини спосіб культурні надбання країни.

Євгеній Нищук, Міністр культури України

- За цей короткий проміжок часу було оцифровано дерев’яні церкви, що знаходяться у списку світової спадщини ЮНЕСКО, музеї просто неба та оперні театри України. У ході реалізації цього проекту було оцифровано 8 видатних пам’яток Карпатського регіону за допомогою унікальних та незвичайних 3D турів. Користувач може здійснити віртуальну екскурсію дерев’яними церквами, що входять до списку світової спадщини ЮНЕСКО. Також на сайті містяться статті з описом історії та особливостями цих пам’яток.

Стрічка новин