В Україні створять підприємство для розширення інфраструктури видобутку та переробки корисних копалин

В Україні створять підприємство для розширення інфраструктури видобутку та переробки корисних копалин

Компанії BGV Group та Holtec International повідомили про своє рішення створити спільне підприємство з розробки мінеральних ресурсів України шляхом створення комплексу гірничодобувних, переробних та виробничих потужностей для прискорення промислового розвитку країни.

Очікується, що зусилля спільного підприємства слугуватимуть низці галузей, таким як хімічна, нафтохімічна та енергетична промисловість. Ці спеціалізовані підприємства пропонуватимуть добре оплачувані робочі місця для громадян країни і сприятимуть зміцненню економічного потенціалу України.

Основним внеском Holtec у спільне підприємство будуть сучасні методи цифрового управління та контролю, програми забезпечення якості та безпеки персоналу для нових шахт і переробних заводів. Екологічно свідоме використання надр, охорона здоров'я та безпеки населення, які є важливими компонентами глобальних операцій Holtec, також будуть впроваджені в Україні через спільне підприємство.

Компанію BGV Group очолює провідний український промисловець і підприємець Геннадій Буткевич. Він є одним з найбільших платників податків в країні та створив понад 60 тис. робочих місць. Приєднання до компанії Holtec відповідає стратегічним завданням Буткевича щодо впровадження західних технологій та практик управління світового рівня у своїй країні. Власник BGV Group Геннадій Буткевич зазначив:

"Замість того, щоб лише видобувати та експортувати корисні копалини, наше спільне підприємство передбачає їх використання для виготовлення продукції в Україні. Це дозволить створити вертикально інтегровану промислову інфраструктуру, яка дасть можливість нашій державі рухатися шляхом створення ланцюжка доданої цінності".

Спільне підприємство зареєструють у штаті Делавер і працюватиме згідно з законами США у повній відповідності до українських норм і промислових стандартів. Президент і головний виконавчий директор Holtec доктор Кріс Сінгх вважає:

"Ця ініціатива відповідає прагненням Holtec допомогти Україні продовжувати промисловий розвиток і створювати добре оплачувані робочі місця".

Нoltec International є глобальним постачальником обладнання та систем для енергетичної промисловості. Штаб-квартира компанії знаходиться у Кемдені, штат Нью-Джерсі (США). Підприємство спеціалізується на проектуванні та виробництві деталей для ядерних реакторів.

Стрічка новин