Газовики заборгували Карлівській міській раді майже один мільйон гривень

Представники ПАТ «Полтавагаз» та ТОВ «Полтавагаз збут» самовільно захоплюють земельні ділянки, які належать місту. На них вони розміщують своє обладнення. Ренту ж за використання землі вони не сплачують та, навіть, не прибирають цю територію.

Карлівці скаржаться на роботу газовиків. За їх словами, вони втратили будь-яку довіру до цього підприємства. 

мешканка Карлівки 

- Ось буквально цією зимою нам телефонують з «Полтавагаз»  і говорять, що ми на експертизу будемо брати лічильник. Два з половиною роки він пропрацював, а повірка лічильника повинна проходити через 5 років . А вони кажуть, все одно будемо знімати ваш лічильник, проходити експертизу. А ми знаємо такі випадки, що після цього нараховують скажені суми. Ним же вже ніхто не довіряє. На моїй вулиці живе чоловік, якому нарахували 32 тисячі боргу. Ніби-то лічильник не правильно рахував.

Вільям Таграманов, мешканець 

Вся йде зарплатня на комунальні послуги. Важко людям. Доводиться йхати на заробітки, щоб жити з такими тарифами. ))

Не задоволені роботою ПАТ «Полтавагаз» не тільки мешканці Карлівки, а й його керівництво. 

Сергій Тарасовський, перший заступник Карлівського міського голови 

- Люди з сусіднього будинку Спартака, 20 відмовились, щоб їм встановлювали лічильник загальний, прибудинковий. «Полтавагаз» знайшов вихід. Він захватив земельну ділянку і встановив лічильник на прибудинковій території. Без відома міської ради, без нікого. Порушивши об'єкт благоустрою і за цю землю ніхто ж ще й не платить. І це ще не велика ділянка землі, є більші. 

По місту ПАТ «Полтавагаз» захопив понад 20 таких земельних ділянок. 

За словами Карлівського міського голови Олександра Наконечного, гроші за використання землі, керівництво ПАТ «Полтавагаз» не перераховували з 2010 року. Це зменшує бюджет міста. 

Олександр Наконечний, Карлівський міський голова 

- Кожного року десятки тисяч гривень, сотні тисяч гривень. А якщо скласти до купи, то це вже більше мільйона. Для порівняння, сьогодні сессія була і ми розприділяли 400 з чимось тисяч гривень на поточний ремонт наших доріг. Це вагомий внесок, щоб провести ямковий ремонт. 

У ситуацію втрутився народний депутат України Артем Вітко. Він запросив карлівчан та їх міського голову на брифінг до Верховної Ради.

Артем Вітко, народний депутат України 

- Сьогодні до мене приїхали однодумці по боротьбі з газовими олігархами.Які сьогодні фактично розповіли про те що творить Лелюк. Паном назвати я його не можу.Бо він думає ,що він пан що був ще за часів рабства.По іншому не назвеш. Так відноситися до людей, як він. Ті гроші що він недоплачує до бюджету він використовує у боротьбі зі мною та міським головою Поливає нас брудом у засобах масової інформації. Для цього йому потрібні гроші. Щоб він більше заробляв та обдурював простих людей.

До виступу народного депутата приєднався Карлівський міський голова Олександр Наконечний . Він наголосив: його заява щодо протиправних дій з боку Олексія Лелюка може вважатися, як публічне звернення до правоохоронних органів. 

Олександр Наконечний, Карлівський міський голова 

- Вже свавілля газового магната нас не просто переповнює нас негативом ,ми готові кричати.Наразі ми це й зробили з трибуни Верховної Ради під час брифінгу.Постійний тиск на органи місцевого самоврядування ,шантаж відділу освіти та інших соціальних об’єктів.Втручання у роботу органів та виборчі питання.

Громада з Карлівки разом з Артемом Вітком заявили: тепер боротися за справедливість вони будут разом.

Олександр Наконечний, Карлівський міський голова 

- Те ,що ми сьогодні приїхали у Верховну раду та сказали тут декілька слів обурення. Це ще не кінець.Ми далі будемо йти і в удові органи і в правоохоронні органи.Будемо організовувати місцеві референдуми для того щоб цьому свавіллю нарешті прийшов край.

Стрічка новин