У Полтаві продовжують демонтувати незаконно встановлені тимчасові споруди

У Полтаві продовжують демонтувати незаконно встановлені тимчасові споруди

21 березня демонтували тимчасову споруду по вулиці Івана Мазепи, біля зупинки 23 вересня.

Інспекція по контролю за благоустроєм, екологіним та санітарним станом міста продовжує роботи по демонтажу незаконно встановлених об’єктів. 

Споруда біля зупинки 23 вересня розташована протягом 4 років, повідомляє прес-служба Полтавської міської ради. Начальник інспекції по контролю за благоустроєм та санітарним станом міста Антон Тонконог говорить, протягом усього часу у власника не було дозвільних документів:

"Проводимо демонтаж самовільно встановленого кіоску. Неодноразово були надані приписи та зауваження з боку міської влади. Власник кіоску їх ігнорував. Тому комісією по тимчасовим спорудам було прийнято рішення про демонтаж зазначеної споруди".

Сам власник розповідає: спочатку цей кіоск розміщувався на вулиці Шевченка. Згодом, він перемістив його на зупинку 23 вересня. Оскільки пакету дозвільних документів чоловік не мав, з демонтажем тимчасової споруди погодився.

Антон Тонконог розповів, що був також запланований демонтаж споруди по вулиці Європейській 106, але після повідомлення власнику, він самостійно демонтував свій кіоск.

Стрічка новин