У Полтаві провели форум «Цілі сталого розвитку: Полтавський вимір»

Учасники – представники міжнародних організацій, органи влади, представники приватного сектору та ОСББ

Форум має на меті донести до громадськості Полтавщини інформацію про глобальні цілі сталого розвитку та сприяти їх впровадженню на регіональному рівні. З 2008 року у рамках ПРООН працював проект «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду». За останню третю фазу – з 2014 по 2017 рік – на території Полтавщини було реалізовано 67 грантових пропозицій загальною вартістю 1 млн доларів США. У рамках зібрання презентували досягнення Полтавщини в реалізації цілей. Обговорили проблеми, які має регіон, та шляхи їх вирішення. Перед початком форуму у холі презентували творчі колективи, народних майстрів і підприємства, які виготовляють екологічно чисту продукцію. 

Катерина Приходько, представник Київського офісу ПРООН

- Сподіваюсь, що цілі сталого розвитку для нас є не пустими словами, тому що вони сконцентровані і направлені на розвиток суспільства, збереження планети. Сьогоднішня робота дозволить зрозуміти, які перспективи роботи в цьому напрямку є у Полтавській області. Цілі сталого розвитку опосередковано відображені у програмі розвитку області. 

Володимир Ярошенко, депутат Полтавської обласної ради

- Органічна продукція, вона трішки дорожче буде інтенсивної. І виникають дуже великі проблеми із реалізацією. Людина, як і держава, відразу вирішує питання - питання голоду. Потім питання регулярного харчування. А наступне питання - це якісного харчування. І якщо люди хочуть якісно харчуватися, то вже тоді виникає питання органічного виробництва.

Стрічка новин