Удосконалення освіти в області

В Полтавському інституті післядипломної освіти відкрили лабораторію Нової української школи. Її мета – навчити вчителів створювати безпечне освітнє середовище для дітей, щоб воно відповідало усім нормам і правилам. Тому спеціалісти Полтавського інституту післядипломної освіти придбали усі книги, техніку та наочність. 

Такий вигляд має лабораторія Нової української школи. У ній – 7 навчальних зон: відкриттів, новин, матеріалів, для вчителя, тиші, тематична та комунікативна. Прийти і повчитися у них можуть і молоді, і досвідчені вчителі. Тому що, за словами тренера Нової української школи в Полтавській області Марини Крилевець, усі педаги зараз – на одному рівні. 

Марина Крилевець, регіональний тренер НУШ у Полтавській обл.

- Є Наказ Міністерства про перелік тих засобів, які мають бути в Новій українській школі. І ми вирішили, що ми всі ці засоби придбаємо в інститут для того, щоб вчителі могли їх побачити, в руках потримати і навчитися з ними працювати. Так як на сьогоднішній день не кожна школа може їх собі всі придбати, відповідно до того переліку. Тому що нові парти, нові дошки в класі - це ще не вся Нова українська школа.

Лабораторія відкрита постійно і будь-коли вчителі можуть прийти і ознайомитися із зонами кабінету, із розміщенням навчального матеріалу та навіть провести уявний урок у ній. Заняття безкоштовні, можуть бути індивідуальними і груповими.

Марина Крилевець, регіональний тренер НУШ у Полтавській обл.

- Це не закрите приміщення, вона у нас відкрита постійно. Туди заходять і там навчаються як вчителі початкових класів, так і вихователі груп продовженого дня. Цю лабораторію відвідують заступники директорів, директори шкіл, проводимо тренінгові заняття.

Ректор Полтавського обласного інституту підслядипломної освіти Віталій Зелюк пояснює: лабораторія відкрита вчасно. Вона – одна в області. За цей час методисти встигли опрацювати усі матеріали, які стосуються Нової української школи, та можуть з ними тепер ознайомити вчителів. 

Віталій Зелюк, ректор ПОІППО ім.М.Остроградського

- Мета створення цієї лабораторії в інституті спрямована на те, щоб показати модельне середовище усім вчителям, які працюють в початкових класах. Лабораторія створена за кошти освітньої субвенції, наданої Урядом України.

Одним з інноваційних матеріалів у цьому класі є інтерактивна дошка. Навчання з її допомогою, переконують методисти, сприяє ефективному розвитку розумового та емоційного інтелекту школярів. А вчителям дозволяє створювати цікаві уроки із застосуванням ігрових методів, що є потужним мотиватором у навчанні. 

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію