Для комунальних служб випускний – день напруженої роботи

Особливо, ранок після самого урочистого вечора. Ще менше «щастить» тим двірникам, які відповідають за прибирання території навколо Білої Альтанки. Тут сміття після таких масових гулянь зазвичай – удвічі більше.

Загалом же двірники констатують позитивний факт: сміття після випускників з кожним роком залишається менше.

Марія Бойко прибирає біля театру імені Гоголя. Говорить, що інколи після свят, які проводяться на площі перед театром, купи бувають ще більші. Випускників за сміття не винить. Тим паче, що урна на її території - лише одна.

Найбільший же шмат роботи перепадає комунальникам, які приводять до ладу Білу Альтанку - найпопулярніше місце святкування випускників. В арсеналі двірників – не лише мітли, а й сапки та лопати, та й прибирати доводиться не лише порожні пляшки, а й кров на асфальті. Говорять, що культура спілкування школярів з кожним роком стає гіршою, але в розумінні чистоти на вулицях випускники стали трохи культурнішими.

Облюбували випускники і пам'ятник Полтавській галушці: не лише фотографувались, а й залишили у ложці порожні пляшки. Загалом же о сьомій ранку, коли вчорашні школярі ще досвятковували випускний, місто вже було прибране.

Стрічка новин