Полтаву з робочим візитом відвідав Віце-прем’єр-міністр України Павло Розенко

В ході візиту чиновник взяв участь в розширеній нараді керівників соціальних служб області. Про що говорили на зустрічі – в сюжеті Ірини Щербак.

Розширена нарада керівників соціальних служб області розпочалась з виступу Віце-прем’єр-міністра України Павла Розенка. Говорив чиновник про соціально важливі зміни, які наразі відбуваються в країні. Зокрема, мова йшла про монетизацію субсидій та перерахунок пенсій. 

Павло Розенко, Віце-прем’єр-міністр України

- Ми справді переходимо від траєкторії, концентрації питань національної безпеки України. А та стабілізація, яка наступила зараз, дає нам можливість продовжити процес подолання бідності в Україні.

Віце-прем’єр-міністр звернувся й до представників районів, які були на відео-зв’язку. Павло Розенко закликав їх проводити роз’яснювальну роботу на місцях. 

Павло Розенко, Віце-прем’єр-міністр України

- Юлія Володимирівна Тимошенко заявила, що потрібно негайно зупинити монетизацію субсидій, потрібно негайно зупинити пенсійні виплати. Ніби-то це все зробила влада перед виборами. Я хочу, щоб ми зараз всіх громадян заспокоїли. Уряд і ми з Вами не будемо зупиняти жодних процесів.

Після виступу Віце-прем’єр-міністра перейшли до розгляду питань. Перше стосувалось монетизації субсидій. Наразі на Полтавщині субсидію у готівковій формі отримують близько 203 тисяч громадян. З них 67% –  через Пенсійний фонд, та 33% – через відділення «Ощадбанку». 

Людмила Корнієнко, директор Департаменту соціального захисту населення Полтавської ОДА 

- Програмою житлових субсидій охоплено 230 тисяч мешканців нашої області. Це 40% від всіх сімей, які мешкають в нашій області. Середній розмір субсидій в нас на опалювальний період складає 1700 гривень.

Далі обговорили перерахунок пенсій, працевлаштування та інші соціальні питання.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію