Цілодобовий арешт для Саєнко

В Апеляційному суді Полтавської області  розглянули скаргу потерпілих – родини Левченків – щодо зміни запобіжного заходу. Вони вимагають повернути цілодобовий домашній арешт Наталії Саєнко, яка обвинувачується у скоєнні ДТП, що призвела до загибелі підлітка. Нагадаємо, 6 березня Октябрський районний суд Полтави змінив запобіжний захід з цілодобового домашнього арешту на домашній арешт у нічний час.

Ще до початку розгляду скарги виникли проблеми на вході до Апеляційного суду. Учасників справи та пресу не впускали до зали засідань. 

Через це розгляд розпочався із запізненням у 40 хвилин. На суд вперше прийшла родина загиблого підлітка. Левченки оскаржують рішення Октябрського районного суду Полтави, який змінив запобіжний захід з цілодобового домашнього арешту на домашній арешт у нічний час. Потерпілі вимагають повернення цілодобового домашнього арешту. 

Наталія Левченко, мати загиблого підлітка 

- Дуже прошу змінити запобіжний захід перебування під домашнім арештом - цілодобово.

Вікторія Чазова, бабуся загиблого підлітка 

- Підтримую те, щоб цілодобово вбивця Саєнко знаходилась під домашнім арештом.

Сторона потерпілих вважає: цілодобовий домашній арешт потрібен, щоб підозрювана Наталія Саєнко не мала змоги впливати на свідків чи виїхати за кордон. 

Дмитро Семеха, адвокат сторони потерпілих 

- В апеляційній скарзі в матеріалах судової справи містяться докази, які підтверджують існування ризиків, порушення обов’язків, які покладені судом. І тому є на це всі законні підстави.

Адвокати ж Саєнко вважають: у задоволенні апеляційної скарги потрібно відмовити. Такої думки й сама підозрювана. Вона зазначила: не має наміру виїжджати за кордон і готова віддати слідству свій закордонний паспорт. 

Наталія Саєнко, підозрювана 

- Я можу віддати закордонний паспорт, тому що я не маю наміру виїжджати за кордон і покидати Полтаву і Полтавську область без дозволу слідчого чи прокурора. Я прошу залишити мені запобіжний захід в нічний час. Адже я являюсь керівником більше 40 чоловік. Я являюсь кормилецею в сім’ї. І коли я була під домашнім арештом, мені складно було виплачувати державні податки.

На слова Наталії Саєнко мати загиблого відреагувала так. 

Наталія Левченко, мати загиблого підлітка 

- Порівнювати якісь збитки в роботі із життям моєї дитини – це цинічно й аморально.

Розглянувши всі матеріали та заслухавши всі сторони, суд відправився до нарадчої кімнати. Порадившись, колегія суддів ухвалила: відмовити у задоволенні апеляційної скарги та залишити Наталії Саєнко домашній арешт в нічний час. При цьому підозрювана має здати слідчим закордонний паспорт.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію