У Кременчуці з’явиться сучасний екстрим-майданчик

Вже цього року любителі екстремальних видів спорту матимуть сучасний екстрим-майданчик на місці зруйнованого будинку палацу культури. 

Проект "Будівництво бетонного скейт-парку у Кременчуці" став переможцем Полтавського обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад у 2018 році.

За інформацією прес-служби Кременчуцької міської ради, цього тижня перший заступник міського голови Володимир Пелипенко провів  виїзну робочу нараду на місці майбутнього розташування екстриммайданчик біля Міського палацу культури у чаші зруйнованого фонтану. Участь у ній взяли молоді люди, які займаються екстремальними видами спорту та в майбутньому будуть використовувати цей майданчик  – велосипедисти, скейтери та інші.

Володимир Пелипенко звернувся до молоді з проханням надати свої пропозиції  щодо того, яким вони бачать цей об’єкт. Молодіжні активісти, у свою чергу, поділилися своїми думками щодо будівництва на цьому місці скейт-парку. Обговорили і питання, як зробити його безпечним для оточуючих, зокрема для людей, які приходитимуть до палацу культури.

Нагадаємо, в Полтаві погодили проект на будівництво скейт-парку.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію