"Мігрант": у Полтаві виявили 7 порушників

З 1 по 20 березня на території міста здійснили комплекс заходів щодо профілактики, виявлення та припинення правопорушень щодо порушень міграційного законодавства України. Профілактична операція "Мігрант" триватиме до кінця травня.

Правоохоронці  під час відпрацювання перевіряють розважальні заклади, готелі, ВУЗи, гуртожинки, ринки, вокзали. В іноземців, що сьогодні перебувають на території міста перевіряють документи та посвідки на тимчасове перебування на території України.

Під  час проведення заходів вже склали 10 протоколів про адміністративні правопорушення. Виявили 7 фактів порушення іноземцями правил перебування на території України. За даними фактами склали протоколи про адміністративні правопорушення передбачені статтею  203 КУпАП. По одному з порушників вже прийняли рішення про примусове повернення до країни походження.

Інші  адміністравні протоколи  складені на порушників за статтями  175 (Куріння тютюнових виробів у заборонених місцях), 127 (Порушення ПДР пішоходами, велосипедистами) , 159  (Порушення правил торгівлі на ринках).

Нагадаємо, в Гадяцькому районі нелегально жив громадянин Індії.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію