У Сергіївській ОТГ запрацювала міні-пекарня

У Сергіївській ОТГ Гадяцького району випікають 35 видів хлібобулочних виробів. Тут запрацювала міні-пекарня. А це – не просто нові робочі місця, вже працевлаштовано 6 осіб, а й податки, які сплачуються до місцевого бюджету.

Підприємець Володимир Опришко завжди мріяв випікати хліб та відкрити свою пекарню. Навесні минулого року його задуми здійснилися. 

Володимир Опришко, підприємець

- Ми з дружиною купили цей магазин, але одна половина пустувала. Коли ми зустрілися з Лідовим, випадково зустрілися на вулиці, він мені каже: «Що ти плануєш на другій стороні?». Я кажу йому, що не знаю. Він сказав, що в районі є такий Фонд підтримки підприємництва і я готовий допомогти. Давай запустимо тут будь-яку твою ідею. А в мене давно була ідея зробити пекарню.

Володимир Опришко написав бізнес-план. Далі коштами йому допомогли в Сергіївській ОТГ. Тут діє проект «Рука допомоги» та Фонд підтримки підприємництва. 

Ігор Лідовий, голова Сергіївської ОТГ 

- Ми можемо підприємцям зараз запропонувати, крім того, що в нас є ресурс – земля, яку передали нам за межами населених пунктів, це і приміщення колишніх колгоспів, які ми можемо запропонувати, це плюс ми даємо кошти з нашого бюджету. 

- Як сприйняла громада те, що у вас почали випікати власний хліб?

- Надзвичайно позитивно. Навіть ажіотаж був, коли тільки почали випікати хліб. Тому що хліб свіжий і дійсно смачний.

Така міні-пекарня дала робочі місця шістьом мешканцям ОТГ. Вони випікають хлібобулочні вироби, які відповідають усім державним стандартам. 

Володимир Опришко, підприємець

- Буде далі більше працівників. Будемо розширятися і зможемо зробити і дві, і три зміни. Будуть закази і будуть робочі місця збільшуватись. Більше 35 сортів всього. Починаючи з хліба, булки, пироги, все, що завгодно. Навіть таке, що у нас в Гадячі ніхто ніколи не випікав.

Зараз хліб продають не лише в Сергіївській ОТГ, а й по всьому району та в місті Гадяч. 

Анатолій, мешканець с.Сергіївка 

- Дуже зручно для населення. Хліб якісний. Завжди є в магазині. Людям не доводиться стояти та чекати, поки підвезуть той хліб.

В планах підприємця Володимира Опришка – торгівля у віддалених селах та на хуторах.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію