Управління Держрибагентства у Полтавській області підтримує Всеукраїнську акцію "Чисті водойми — екологічно здорова країна"

Державне агентство рибного господарства організувало всеукраїнську акцію "Чисті водойми — екологічно здорова країна". Вона відбудеться 23 березня о 10:00 в усіх регіонах України. 

Так, працівники Держрибагентства та його територіальних управлінь будуть прибирати береги водойм. До участі запрошують громадськість, представників ЗМІ та усіх, хто готовий допомогти очистити береги водойм від сміття. Також можна підключитися небайдужим водолазам та підводним мисливцям, рибалкам, щоб не лише береги, а й дно водойм було в належному стані. 

Для того, щоб визначити місця, де прибережні смуги водойм найбільш забруднені сміттям, прохання до рибалок та усіх небайдужих ставити хештег #чистіводойми у своїх постах та писати коментарі з фото та геолокаціями під відповідними дописами рибоохоронних патрулів. За результатом, усі місця нанесуть на карту та визначать ділянки для прибирання.  

"Ця акція присвячена Всесвітньому дню води. Адже чиста вода — запорука здорового життя. Від її якості залежить чисельність і популяція водних біоресурсів. Будьмо відповідальними та покращуймо екологічний стан разом!", — підсумувала очільниця Полтавського рибоохоронного патруля Оксана Кулинич.

Рибалкам нагадаємо, що згідно з Правилами любительського та спортивного рибальства п.3.13. громадяни, які займаються любительським рибальством, зобов'язані підтримувати належний санітарний стан водойм, не залишати на берегах водойм і на кризі сміття та інші відходи, не допускати засмічення та забруднення водойм іншим чином.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію