Артем Вітко написав листа наймолодшому моряку, який знаходиться в російському полоні

Народний депутат Артем Вітко уважно стежить за долею наших моряків, які перебувають у російському полоні. І докладає всіх зусиль для визволення військовополонених.

Депутат один із перших приєднався до акції #Письмо_в_СИЗО_Лефортово і надіслав листа наймолодшому українському військовополоненому моряку Андрію Ейдеру. "Чекаємо дома, хлопці!", –  написав Артем Вітко.  

19-річний Андрій Ейдер потрапив у російський полон біля Керчі разом з іншими моряками, які перебували на кораблі "Бердянськ". Під час бою хлопець отримав поранення. Артем Вітко зустрічався з батьком Андрія – Дмитром Ейдером. Також він спілкується родичами інших моряків.

"Андрій – сильний духом український воїн, який постійно демонструє свої незламні принципи і жагу до життя! Незважаючи на рани, він продовжує боротися за те, у що вірить, і зустрічає труднощі з гордо піднятою головою та ясним поглядом! Я постійно стежу за ситуацією з українськими військовополоненими моряками у СІЗО «Лефортово». Зі свого боку, роблю все, щоб прискорити повернення українців з полону додому!", – зазначив Артем Вітко.

Народний депутат впевнений, поки хоч один українець перебуває у полоні – нація не буде вільною! Артем Вітко закликає всіх небайдужих приєднуватися до акції #Письмо_в_СИЗО_Лефортово і відправляти листи нашим землякам.

Важливо! У кожному СІЗО, особливо у Лефортово, є цензор. Кожен лист проходить прелюстрацію. Щоб усі 24 наших військових моряків отримали листи, головна умова – писати російською. Адреса: Россия, 111020, г. Москва, Лефортовский вал, д.5, ФКУ СИЗО-2 УФСИН по г. Москве.  

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію