«Не дати історії закінчитися» – благодійний концерт із такою назвою провели у Полтавському міському Будинку культури

Виступили сто сімдесят артистів та мистецьких колективів області. Кошти від продажу квитків волонтери перекажуть до Ізраїлю, де зараз лікується дворічний полтавець  Артем Махно. Немовля страждає на рак крові.

Артем Махно з Хоролу. Коли немовляті було 10 місяців, лікарі поставили вердикт - вроджений лейкоз. Реанімація, критичний стан, хіміотерапія. Потрібна пересадка кісткового мозку. Це небезпечна операція. Малюка погодились лікувати в одній з клінік Ізраїлю. Завдаток - 50 тисяч доларів.

Сергій Гаврилюк, волонтер, координатор благодійного концерту «Не дати історії закінчитися»

- Він уже зараз знаходиться на лікуванні в Ізраїлі. З батьками, там проходить курс терапії, вже пройшов. І готується до пересадки кісткового мозку.

Під час численних акцій волонтери та небайдужі українці вже зібрали дев’яносто одну з половиною тисячу доларів. 

Роман Почеп, лідер гурту «Pochep Beat»

- Дітям потрібно допомагати. В основному співпрацюємо із фондом «Help group». Вони молодці, знаю, кошти дійсно йдуть діткам. Сьогодні теж попросили допомогти. Ну і з ними попрацюємо.

Крім  «Pochep Beat», учасники концерту - жіноче вокальне тріо «JAZZуні», зразковий хореографічний колектив «Пірует», народний колектив «Веселі Солохи» та багато інших. 

Яна Решітник, учасниця народного пісенно-танцювального колективу «Веселі Солохи»

- Переймаєшся кожним із тих діточок, тих хворих людей, для яких організовують хворі концерти, болить серце, болить душа і хочеш хоч якось долучитися, допомогти.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію