У Полтаві влаштували акцію «Депутати (не) котики? Перевір особисто»

Організатори роздають газети та буклети. В останніх - вся інформація про депутатів - адреса приймальні, години прийому та номер телефону. Мета акції - показати полтавцям, що в них є багато можливостей удосконалювати місто. 

Варто лише звертатися до місцевих депутатів. У вашому будинку тече дах? А в районі немає місця для культурного відпочинку, чи біля під'їзду ями? Є механізми вирішення проблем. І це - не скарги, а допомога депутатів, до яких варто звернутися, а потім уже критикувати. Під час акції полтавці могли отримати консультацію юриста щодо основних питань, з якими можна звертатися до депутатів. І просто на місці з його допомогою можна було написати відповідне звернення, яке потім спрямують до народних обранців. 

Каріна Тютюнник, менеджерка проектів ГО «Полтавська платформа»

- Сьогодні дуже багато людей негативно ставляться до депутатів і до представників місцевого самоврядування. А чому так ставляться? Адже це стереотип, нав'язаний багатьма роками. В більшості випадків люди не мають власного досвіду спілкування з депутатами. І хотілося б їм показати, що ви маєте право говорити, що депутати погані або депутати хороші лише після того, як ви особисто поспілкуєтеся. 

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію