Знайти роботу людям з інвалідністю стане простіше

Для них створять доступний сайт з переліком вакансій та контактами зацікавлених у цьому роботодавців

Кошти на такий інклюзивний проект організаторам вдалось зібрати на благодійному балу. Зараз онлайн-ресурс ще у розробці. Він буде готовий після того, як сайт повністю адаптують для осіб з інвалідністю. Тобто, зроблять його зручним для людей з порушеннями зору, слуху тощо.  

Наталія Латиш, президент ГО «Ділові українські жінки у Полтавському регіоні»

- Візуально це буде сайт, на якому буде декілька категорій. Буде категорія, де ви зможете розмістити ваше резюме як людина, яка шукає роботу, і також буде розділ вакансій для роботодавців, хто бажає чи має можливість взяти до себе на роботу людину з інвалідністю.

Марина Бабець, керівник відокремленого підрозділу Всеукраїнської ГО «Людей з інвалідністю по зору»

- Чому я зацікавлена особа і я перша, хто хоче працевлаштуватися та реалізувати себе в суспільстві рівних можливостей? Тому що на основній роботі, яку я обожнюю, я наразі переведена на одноденку. Все через брак державного бюджетного фінансування. І тому я для себе, в першу чергу, шукаю можливості.

Євген Дикань, голова ГО «Підприємці Полтавщини»

- Я спілкувався сьогодні не з одним та не двома підприємцями, які говорять, що готові, починаючи ледь не від завтра, зустрічатися з людьми та брати їх на роботу. Тому що вони розуміють, що це одна із глобальних проблем, і людям потрібно допомагати і платити їм зарплатню.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію