У Києві продовжили розглядати мовний закон

У Верховній Раді депутати продовжують розгляд проекту Закону про забезпечення функціонування української мови як державної

Голова Верховної Ради України Андрій Парубій, відкриваючи ранкове пленарне засідання, наголосив на тому, що це – історичний фундаментальний проект Закону. Нагадав, що днями Україна відзначала дві важливі історичні дати: утворення Української Центральної Ради та 80-річчя проголошення незалежності Карпатської України. А голова Комітету культури і духовності Микола Княжицький під час засідання наголосив, що сьогодні – День народження великої української поетеси і письменниці Ліни Костенко. Він назвав символічним, що саме в цей день продовжується обговорення важливого проекту Закону про державну мову. 

Андрій Парубій, Голова Верховної Ради України 

- Українська мова є єдиною державною, і наше завдання – прийняти Закон, який гарантував би її стабільний і безперешкодний розвиток. Мова на часі.

Микола Княжицький, голова Комітету з питань культури і духовності 

- Від Закону, який зараз розглядається в Парламенті, не стане гірше жодному українцю, від нього ніхто не постраждає, бо він демократичний. Від цього Закону стане мирним майбутнє наших дітей і в Харкові, і в Донецьку, і у Львові, і в Одесі, тому що, відбираючи у нас мову, хочуть відібрати наше право на існування. Як тільки ми даємо тут маленьку слабину, відразу російські війська приходять сюди захищати російську націю. Бо, якщо немає у нас мови, то чим ви відрізняємося від росіян? Нічим.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію